Rebelde Way

Dobredojdovte na web stranicata za Rebelde Way
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Коментари на правилата

Go down 
АвторПорака
Simona

avatar

Female Број на мислења : 51
Age : 22
Местолокација : Дома
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Коментари на правилата   Саб Јан 03, 2009 2:39 pm

Овде може да ги коментирате правилата, како ви се допаѓаат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona

avatar

Female Број на мислења : 51
Age : 22
Местолокација : Дома
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Коментари на правилата   Нед Јан 04, 2009 4:37 am

супер се правилата и се разбира дека ќе ги почитувам srce srce srce srce srce srce srce jejej igraaaaatt
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Admin
avatar

Female Број на мислења : 53
Age : 22
Местолокација : so cami vo 47 street!!!
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Коментари на правилата   Нед Јан 04, 2009 9:43 am

Milo mi e sto ti se dopagaat Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://schoolway.forumakers.com
Dijan4e

avatar

Female Број на мислења : 9
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Коментари на правилата   Сре Јан 07, 2009 3:03 am

pravilata se super!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Admin
avatar

Female Број на мислења : 53
Age : 22
Местолокација : so cami vo 47 street!!!
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Коментари на правилата   Сре Јан 07, 2009 9:22 am

Fala Dijan4e i se nadevam deka ke gi pocituvas hahaha Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://schoolway.forumakers.com
Dijan4e

avatar

Female Број на мислења : 9
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Коментари на правилата   Сре Јан 07, 2009 11:50 am

ke gi pocituvam! Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Admin
avatar

Female Број на мислења : 53
Age : 22
Местолокација : so cami vo 47 street!!!
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Коментари на правилата   Сре Јан 07, 2009 12:44 pm

Milo mi e Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://schoolway.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на правилата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Коментари на правилата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Rebelde Way :: Dobredojdovte!!! :: Форум-
Отиди до: