Rebelde Way

Dobredojdovte na web stranicata za Rebelde Way
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Survivor(Prezivean)

Go down 
АвторПорака
Admin
Admin
avatar

Female Број на мислења : 53
Age : 22
Местолокација : so cami vo 47 street!!!
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Survivor(Prezivean)   Чет Јан 15, 2009 6:19 am

Jas navivam za Roka a vie????

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://schoolway.forumakers.com
Simona

avatar

Female Број на мислења : 51
Age : 22
Местолокација : Дома
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Survivor(Prezivean)   Пон Јан 26, 2009 1:30 pm

и јас за Рока ама сега се Перла и не остана ниеден член од Рока

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Survivor(Prezivean)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Rebelde Way :: COOL zona :: off topic-
Отиди до: