Rebelde Way

Dobredojdovte na web stranicata za Rebelde Way
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Здраво......

Go down 
АвторПорака
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 1
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Здраво......   Саб Јан 03, 2009 2:57 pm

Здраво јас сум нина имам 12 годин и многу ја сакам Марица (и пабло)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Admin
avatar

Female Број на мислења : 53
Age : 22
Местолокација : so cami vo 47 street!!!
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Здраво......   Саб Јан 03, 2009 2:57 pm

Dobredojde nin4e se nadevam deka super ke si pominuvas na forumov Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://schoolway.forumakers.com
Simona

avatar

Female Број на мислења : 51
Age : 22
Местолокација : Дома
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Здраво......   Саб Јан 03, 2009 3:00 pm

здраво нинче хеххе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Здраво......   

Вратете се на почетокот Go down
 
Здраво......
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Rebelde Way :: Dobredojdovte!!! :: Добредојдовте-
Отиди до: