Rebelde Way

Dobredojdovte na web stranicata za Rebelde Way
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

Share | 
 

 Проблем

Go down 
АвторПорака
Simona

avatar

Female Број на мислења : 51
Age : 22
Местолокација : Дома
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Проблем   Саб Јан 03, 2009 2:45 pm

Ако имате некој проблем во врска со форумот кажете ние ќе средиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona

avatar

Female Број на мислења : 51
Age : 22
Местолокација : Дома
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Проблем   Нед Јан 04, 2009 4:34 am

јас немам никаков проблем хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona

avatar

Female Број на мислења : 51
Age : 22
Местолокација : Дома
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Проблем   Нед Јан 04, 2009 4:50 am

се извинувам што пишувам пост врз пост али се појави еден проблем не ми го покажува потписот а активиран ми е во префренции секогаш да ми се појавува и плус го има ставено.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Admin
avatar

Female Број на мислења : 53
Age : 22
Местолокација : so cami vo 47 street!!!
Registration date : 2009-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Проблем   Нед Јан 04, 2009 9:48 am

i mene taka mi pravi ama aj ke vidam vo sto e problemot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://schoolway.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Проблем   

Вратете се на почетокот Go down
 
Проблем
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Rebelde Way :: Dobredojdovte!!! :: Форум-
Отиди до: